K.F.C. Eendracht Stevoort
 
 

Agenda
Klik op een kalender item voor meer informatie

Search
Ploeg:

 
 Wedstrijd
 
 Training
 
 Activiteit
 
  Andere


<<    februari 2024    >>
w maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
05   
1
U21 19:30 H.O. Heide Hasselt - Stevoort
U21

Thu 1 Feb 2024
19:30
Competitie
H.O. Heide Hasselt - Stevoort
Uitslag: 0 - 5

  Heksenbergstraat, 3500 Hasselt
2
Reserven B 20:00 W. Koersel - Stevoort
Reserven B

Fri 2 Feb 2024
20:00
Competitie
W. Koersel - Stevoort
Uitslag: 1 - 0

  Sportlaan 3582 Koersel
3
U10 09:30 Herk-de-Stad F.C. - Stevoort
U10

Sat 3 Feb 2024
09:30
Competitie
Herk-de-Stad F.C. - Stevoort

  Manestraat, 3540 Herk-de-Stad
U17 10:00 S.K. Meldert - Stevoort
U17

Sat 3 Feb 2024
10:00
Competitie
S.K. Meldert - Stevoort
Uitslag: 2 - 3

  Pastorijstraat, 3560 Lummen
U12 11:30 M.D. Halen - Stevoort
U12

Sat 3 Feb 2024
11:30
Competitie
M.D. Halen - Stevoort
Uitslag: 2 - 8

  Sportlaan, 3545 Halen
U9 11:30 Halveweg Zonhoven - Stevoort
U9

Sat 3 Feb 2024
11:30
Competitie
Halveweg Zonhoven - Stevoort
Uitslag: 12 - 7

  Schopdriesweg, 3520 Zonhoven
U13 13:00 Stevoort - SK Rummen
U13

Sat 3 Feb 2024
13:00
Competitie
Stevoort - SK Rummen
U15 15:00 Stevoort - Velm V.V.
U15

Sat 3 Feb 2024
15:00
Competitie
Stevoort - Velm V.V.
Uitslag: 4 - 1
Reserven A 15:00 Gingelom - Stevoort
Reserven A

Sat 3 Feb 2024
15:00
Competitie
Gingelom - Stevoort
Uitslag: 0 - 5 FF

  Rood-Kruisstraat 24, 3890 Gingelom
1e Ploeg 20:00 Stevoort - HABO S.K. Borgloon
1e Ploeg

Sat 3 Feb 2024
20:00
Competitie
Stevoort - HABO S.K. Borgloon
Uitslag: 1 - 3
4
U11 09:15 Stevoort - Zonhoven United
U11

Sun 4 Feb 2024
09:15
Competitie
Stevoort - Zonhoven United
U6 10:00 Zepperen-Brustem VV - Stevoort
U6

Sun 4 Feb 2024
10:00
Competitie
Zepperen-Brustem VV - Stevoort
U7 10:30 Stevoort - Herk Sport
U7

Sun 4 Feb 2024
10:30
Competitie
Stevoort - Herk Sport
U8 11:00 Stevoort - Drieslinter KST
U8

Sun 4 Feb 2024
11:00
Competitie
Stevoort - Drieslinter KST
06
5
6
7
8
9
10
1e Ploeg 15:00 Godsheide V.V. - Stevoort
1e Ploeg

Sat 10 Feb 2024
15:00
Competitie
Godsheide V.V. - Stevoort
Uitslag: 4 - 1

  Platte Vijversstraat, 3500 Hasselt
11
07
12
13
14
U12 18:30 K.V.C. Arbeid Adelt Rekem - Stevoort
U12

Wed 14 Feb 2024
18:30
Beker
K.V.C. Arbeid Adelt Rekem - Stevoort
Uitslag: 1 - 7
15
16
Reserven B 20:00 Stevoort - Fl. Termolen
Reserven B

Fri 16 Feb 2024
20:00
Competitie
Stevoort - Fl. Termolen
Uitslag: 3 - 2
17
U8 00:00 Zepperen-Brustem VV - Stevoort
U8

Sat 17 Feb 2024
00:00
Competitie
Zepperen-Brustem VV - Stevoort
Uitslag: 0 - 5 FF
U12 11:00 Stevoort - Herk-de-Stad F.C.
U12

Sat 17 Feb 2024
11:00
Competitie
Stevoort - Herk-de-Stad F.C.
Uitslag: 6 - 3
U7 11:00 K.V.V. Hoeselt - Stevoort
U7

Sat 17 Feb 2024
11:00
Competitie
K.V.V. Hoeselt - Stevoort
U13 11:30 M.D. Halen - Stevoort
U13

Sat 17 Feb 2024
11:30
Competitie
M.D. Halen - Stevoort

  Sportlaan, 3545 Halen
U21 13:30 Stevoort - Kortessemse V.V.
U21

Sat 17 Feb 2024
13:30
Competitie
Stevoort - Kortessemse V.V.
Uitslag: 1 - 2
Reserven A 15:00 Stevoort - V.E. Zelo Halen
Reserven A

Sat 17 Feb 2024
15:00
Competitie
Stevoort - V.E. Zelo Halen
Uitslag: 10 - 0
1e Ploeg 19:30 Velm V.V. - Stevoort
1e Ploeg

Sat 17 Feb 2024
19:30
Competitie
Velm V.V. - Stevoort
Uitslag: 2 - 1

  Davidstraat, 3806 Velm
18
U17 09:30 Stevoort - Ham United
U17

Sun 18 Feb 2024
09:30
Competitie
Stevoort - Ham United
Uitslag: 2 - 1
U9 09:30 V. 's Herenelderen - Stevoort
U9

Sun 18 Feb 2024
09:30
Competitie
V. 's Herenelderen - Stevoort
Uitslag: 11 - 6

  Eldersbroek, 3700 Tongeren
U6 10:00 Stevoort - HIH Hoepertingen
U6

Sun 18 Feb 2024
10:00
Competitie
Stevoort - HIH Hoepertingen
U10 10:00 Stevoort - F.C. Diepenbeek
U10

Sun 18 Feb 2024
10:00
Competitie
Stevoort - F.C. Diepenbeek
08
19
20
21
U8 18:15 Stevoort - K. Rode Duivels Zoutleeuw
U8

Wed 21 Feb 2024
18:15
Competitie
Stevoort - K. Rode Duivels Zoutleeuw
U11 18:15 Stevoort - W.S. Linkhout
U11

Wed 21 Feb 2024
18:15
Competitie
Stevoort - W.S. Linkhout
U15 18:30 Stevoort - KSK Tongeren
U15

Wed 21 Feb 2024
18:30
Beker
Stevoort - KSK Tongeren
22
23
24
U15 10:00 V.S. Kortenaken - Stevoort
U15

Sat 24 Feb 2024
10:00
Competitie
V.S. Kortenaken - Stevoort
U13 10:00 W.S. Linkhout - Stevoort
U13

Sat 24 Feb 2024
10:00
Competitie
W.S. Linkhout - Stevoort

  Hulshoekstraat, 3560 Lummen
U12 11:00 Stevoort - K. Rode Duivels Zoutleeuw
U12

Sat 24 Feb 2024
11:00
Competitie
Stevoort - K. Rode Duivels Zoutleeuw
U8 11:15 Standaard Neerwinden - Stevoort
U8

Sat 24 Feb 2024
11:15
Competitie
Standaard Neerwinden - Stevoort
U21 13:30 Stevoort - Velm V.V.
U21

Sat 24 Feb 2024
13:30
Competitie
Stevoort - Velm V.V.
Reserven A 15:00 Daring Huvo Jeuk - Stevoort
Reserven A

Sat 24 Feb 2024
15:00
Competitie
Daring Huvo Jeuk - Stevoort

  Houtstraat, 3890 Jeuk
Reserven B 15:00 E. Houthalen - Stevoort
Reserven B

Sat 24 Feb 2024
15:00
Competitie
E. Houthalen - Stevoort

  Springstraat, 3530 Houthalen-Helchteren
1e Ploeg 20:00 Stevoort - Lummen VV
1e Ploeg

Sat 24 Feb 2024
20:00
Competitie
Stevoort - Lummen VV
25
U7 09:30 F.C. Alken - Stevoort
U7

Sun 25 Feb 2024
09:30
Competitie
F.C. Alken - Stevoort

  Sint-Jorisstraat 49, 3570 Alken
U6 10:00 Stevoort - F.C. Alken
U6

Sun 25 Feb 2024
10:00
Competitie
Stevoort - F.C. Alken
U11 10:00 R.C. Hades - Stevoort
U11

Sun 25 Feb 2024
10:00
Competitie
R.C. Hades - Stevoort

  Putvennestraat, 3500 Hasselt
U10 10:00 Stevoort - Godsheide V.V.
U10

Sun 25 Feb 2024
10:00
Competitie
Stevoort - Godsheide V.V.
U9 10:00 Stevoort - Sp. Kolmont
U9

Sun 25 Feb 2024
10:00
Competitie
Stevoort - Sp. Kolmont
09
26
27
28
U12 00:00 Stevoort - K.V.C. Arbeid Adelt Rekem
U12

Wed 28 Feb 2024
00:00
Beker
Stevoort - K.V.C. Arbeid Adelt Rekem
U15 18:30 KSK Tongeren - Stevoort
U15

Wed 28 Feb 2024
18:30
Beker
KSK Tongeren - Stevoort

  Op het Kleinveldje 1, 3700 Tongeren
29
   

    K.F.C. Eendracht Stevoort - 2009-2017